درباره ما

                                                                                                                  

طی سال های گذشته با توسعه روز افزون فناوری اطلاعات، شبكه هاي كامپيوتري  در ابعاد وسیع و اشکال مختلف در زندگی انسان حضور یافته و امکانات مفید و بسیار این صنعت نیازهای جدیدی در پیش روی کاربران قرار داده است. یکی از مهمترین عوامل توسعه این صنعت، ظهور و گسترش شبکه های کامپیوتری پيشرفته است ..
همانطور که شبکه ها شریان حیاتی کلیه سیستم های پردازش اطلاعات را تشکیل می دهند، در عین حال پیاده سازی آنها مستلزم زیر ساخت های مناسب و کارآمدی می باشد.
خدمات شبکه شرکت باربد شبكه سازان  در زمینه راه اندازی انواع شبکه های کامپیوتری، کلیه مراحل پروژه، شامل امکان سنجی و ارائه طرح تا اجرا و نظارت بر اجرای بخش های مختلف شبکه را شامل گشته و بهینه سازی پروژه های درحال اجرا یا اجرا شده را نیز در بر می گیرد.
دانش وسیع و تخصصی کارشناسان شرکت پایدار صنعت، مشتریان را حتی قبل از تصمیم گیری در مورد نیازشان یاری می دهد. ارائه مشاوره صادقانه و تخصصی خدمتی است که کارفرما را در تمامی مراحل هدایت می نماید.
واحد پروژه های شرکت باربد شبكه سازان  با بهره گیری از کادر فنی متخصص و با دانش فنی و تجربه های کسب شده طی اجرای پروژه های متعدد، قادر به طراحی و راه اندازی شبکه های بزرگ با استانداردهای معتبر می باشد

 

شرکت باربد شبکه سازان در سال 1385 پس از يك دهه فعاليت و تجربه در  زمينه IT و شبكه هاي وايرلس به صورت رسمي تاسيس گرديد. اين شركت  با سابقه طولانی در زمینه مشاوره  طراحی و فروش محصولات شبکه و انجام بسیاری از پروژهای خصوصی و دولتی در سطح كشور جایگاه ویژه ای در این زمینه یافته است. شرکت باربد شبکه سازان با وارد کردن بسیاری از محصولات و داشتن نمایندگی شرکتهای اصلی تجهیزات را با ضمانت اصلی بودن کالا و بهترین قیمتها و گارانتی معتبر ارائه مینمایید . در اختیار داشتن نیروهای مجرب و متخصص در زمینه فروش  و ارائه راه حلهای جامع وپشتیبانی فروش وتنوع  محصولات و خدمات گسترده این شرکت از یک سو و قیمت ها مناسب تجهیزات ارائه شده از سوی دیگر این شرکت در زمره شرکت های فعال در زمینه دیتا و شبکه قرار داده است .توانایی مشاوره و ارائه راه کارهای نوین شبکه های کامپیوتری از قبیل امنیت شبکه و انتقال دیتا به صورت با سیم و بدون سیم و همچنین ارائه  محصولات تولید کنندگان مطرح و معتبعر جهانی به مشتریان همراه با خدمات پس از فروش مناسب و قابل اطمینان پایبندی ما را به اصل رضا یتمندی مشتری اثبات می نماید .